O nas

O nas

Ucieleśniamy historię słynnej urody słowiańskiej na przestrzeni Unii Europejskiej

Zapisz się

Filozofia The Krasa

Idea stworzenia ambitnego projektu The KRASA nie była spontaniczna. Poczułam w tym osobistą potrzebę. Nie dostosowujemy się do rynku, lecz wdrażamy własną wizję. Ucieleśniami historię słynnej urody słowiańskiej na przestrzeni Unii Europejskiej. Jaka jest nasza wizja? Każdy jest wyjątkowy, i każdy jest na swój sposób piękny. A zadaniem The KRASA jest podkreślenie piękna, które tkwi w Tobie. Tolerujemy każde pojęcie urody, i cokolwiek wybierzesz – nam się to spodoba, i zrobimy wszystko by każdy poczuł się u nas komfortowo.
Nasza formuła sukcesu. 1.Obsługa. Indywidualne podejście do każdego klienta, w zależności od jego pragnień i potrzeb. 2.Jakość wykonywania zabiegów. Specjaliści The KRASA ciagle odbywają szkolenia w zakresie najnowszych technik z każdej dziedziny. Większość z nich również szkoli nowych specjalistów.
3.Bezpieczne produkty. Dbamy o piękno i kondycję Twojego ciała/włosów/paznokci w perspektywie długoterminowej. Dokładamy wszelkich starań, aby mieć dla Ciebie najlepsze produkty

Image

Recenzje

Marcin

Marcin

Niezwykle przyjemnie, super atmosfera, produkty premium i bardzo dobre męskie strzyżenie. Polecam :)

Natalia

Natalia

Polecam serdecznie Panią Aleksandrę :) jestem bardzo zadowolona z usługi tonowania włosów- kolor wyszedł taki jak chciałam. Na pewno wrócę ! :)

Adrianna

Adrianna

Poziom najwyższy! Pani Aleksandra ma świetne oko, potrafi doradzić, jednocześnie spełniając oczekiwania klienta! Cały zespół bardzo profesjonalny a atmosfera zdecydowanie miła :) dodatkowy plus to wnętrze- przepiękne! BARDZO polecam...

Anna

Anna

Przepiękne brwi, bardzo miła obsługa. Polecam z czystym sumieniem

Kamila

Kamila

Best place ever! Przepiękne wnętrze, rewelacyjna muzyka, obsługa na najwyższym poziome i przemiła atmosfera.

Yuliia Ovchynnykova

Yuliia Ovchynnykova

Прекрасное место, очень уютное, очень чистое. Девочка, которая делала маникюр просто супер! Отдохнула душой. Еще и цветочек подарили.

Nurgyz Musolf

Nurgyz Musolf

Я просто восторге, что нашла такой салон в Варшаве. Ресницы просто супер. я осталась очень довольной. Всё на высшем уровне рекомендую всем сердцем!

Monika

Monika

Atmosfera cudowna, bardzo klimatyczne miejsce. Idealna dbałość o szczegóły. Stylistka - wspaniała - doradztwo, wykonanie, staranność . W końcu znalazłam swoje miejsce i swoją stylistkę do zadań specjalnych . Polecam wszystkim!

Hanna

Hanna

Niezastąpiona i najlepsza. bardzo dokładnie, a do tego wyprowadziła moje pazurki na prosta. Polecam! W ogóle samo miejsce sprzyja odprężeniu, przemiłe Panie :)

Katarzyna

Katarzyna

Bardzo polecam to miejsce. Dziś byłam na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze z wykonania fryzury- jest dokładnie tak jak chciałam. Pani, która wykonywała strzyżenie bardzo sympatyczna. Udzieliła mi także kilka fachowych rad odnośnie pielęgnacji i koloryzacji włosów. Po drugie, Panie, które tam pracują- naprawdę dbają o klienta- bardzo przyjazne podejście. I po trzecie, miejsce jest pięknie urządzone.

Zapisz się