Stylizacja Brwi

Stylizacja Brwi

Zadbane i idealne brwi dla Ciebie - to nasza misja. Stawiamy na naturalność i indywidualność.
Zapisz się

SET 1 Stylizacja brwi

SET 1 łączy w sobie dwa zabiegi — farbowanie brwi oraz regulację. Za pomocą tego zabiegu uda się pozbyć zbędnych włosków i nadać niepowtarzalny kształt twoim brwiom. Polecamy powtarzać zabieg co 2-3 tygodnie, żeby efekt był widoczny cały czas.

90 ZŁ

45 MIN

Zapisz się

SET 2 Laminowanie ze Stylizacją

SET 2 polega nie tylko na farbowaniu i nadaniu kształtu twoim brwiom, również ma w sobie laminację brwi. Rekomendujemy wykonywać SET2 na zmianę z SET 1. Codziennie możesz mieć doskonałe brwi!

165 ZŁ

60 MIN

Zapisz się

Farbowanie brwi

Przed zabiegiem nasze stylistki skonsultują się z tobą na temat twoich preferencji, dopasują kolor i intensywność do twoich potrzeb i do twojej karnacji. W pracy używamy tylko profesjonalne i bezpieczne farby lub hennę.

50 ZŁ

30 min

Zapisz się

Regulacja brwi

Regulacja brwi jest bardzo indywidualnym zabiegiem. Nasze stylistki stworzą kształt, który będzie idealnie dopasowany do twojej twarzy. Regulacja brwi wykonuje się pęsetą, woskiem lub nitką.

50 ZŁ

30 min

Zapisz się

Laminowanie brwi

Laminowanie pozwala na ułożenie i zmianę kierunku rosnących włosków, co ułatwi Ci codzienne układanie brwi. Efekt utrzymuje się przez 1-1,5 miesiąca.

90 ZŁ

45 min

Zapisz się

Recenzje

Marcin

Marcin

Niezwykle przyjemnie, super atmosfera, produkty premium i bardzo dobre męskie strzyżenie. Polecam :)

Natalia

Natalia

Polecam serdecznie Panią Aleksandrę :) jestem bardzo zadowolona z usługi tonowania włosów- kolor wyszedł taki jak chciałam. Na pewno wrócę ! :)

Adrianna

Adrianna

Poziom najwyższy! Pani Aleksandra ma świetne oko, potrafi doradzić, jednocześnie spełniając oczekiwania klienta! Cały zespół bardzo profesjonalny a atmosfera zdecydowanie miła :) dodatkowy plus to wnętrze- przepiękne! BARDZO polecam...

Anna

Anna

Przepiękne brwi, bardzo miła obsługa. Polecam z czystym sumieniem

Kamila

Kamila

Best place ever! Przepiękne wnętrze, rewelacyjna muzyka, obsługa na najwyższym poziome i przemiła atmosfera.

Yuliia Ovchynnykova

Yuliia Ovchynnykova

Прекрасное место, очень уютное, очень чистое. Девочка, которая делала маникюр просто супер! Отдохнула душой. Еще и цветочек подарили.

Nurgyz Musolf

Nurgyz Musolf

Я просто восторге, что нашла такой салон в Варшаве. Ресницы просто супер. я осталась очень довольной. Всё на высшем уровне рекомендую всем сердцем!

Monika

Monika

Atmosfera cudowna, bardzo klimatyczne miejsce. Idealna dbałość o szczegóły. Stylistka - wspaniała - doradztwo, wykonanie, staranność . W końcu znalazłam swoje miejsce i swoją stylistkę do zadań specjalnych . Polecam wszystkim!

Hanna

Hanna

Niezastąpiona i najlepsza. bardzo dokładnie, a do tego wyprowadziła moje pazurki na prosta. Polecam! W ogóle samo miejsce sprzyja odprężeniu, przemiłe Panie :)

Katarzyna

Katarzyna

Bardzo polecam to miejsce. Dziś byłam na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze z wykonania fryzury- jest dokładnie tak jak chciałam. Pani, która wykonywała strzyżenie bardzo sympatyczna. Udzieliła mi także kilka fachowych rad odnośnie pielęgnacji i koloryzacji włosów. Po drugie, Panie, które tam pracują- naprawdę dbają o klienta- bardzo przyjazne podejście. I po trzecie, miejsce jest pięknie urządzone.

Zapisz się