RZĘSY

RZĘSY

Nic bardziej nie przykuwa uwagi jak gęste, błyszczące i podkręcone rzęsy
Zapisz się

Laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs to zabieg, łączący w sobie odżywianie, trwałe podkręcanie i przyciemnianie rzęs. Zabieg pozwala uzyskać naturalny efekt, jednocześnie nadając spojrzeniu wyrazistości. Jeśli Twoje rzęsy są naturalnie cienkie i proste, - laminowanie Cię mile zaskoczy. Efekty zabiegu utrzymywują się średnio od 1 do 2 miesięcy, w zależności od indywidualnych cech organizmu.

165 ZŁ

60 MIN

Zapisz się

Przedłużanie Rzęs 1:1 Classic

Zabieg przedłużania rzęs 1:1 polega na doklejaniu sztucznych rzęs do rzęs prawdziwych, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze i bardziej gęste. Klasyczne przedłużanie rzęs zapewnia efekt tajemniczego i elektryzującego spojrzenia, od którego nie sposób się oderwać. Ponadto, nieustannie wyglądasz zjawiskowo, bądź to wczesny ranek czy późny wieczór, po prostu zawsze i wszędzie.

165 ZŁ

60 MIN

Korekta

160 ZŁ

90 MIN

Zapisz się

Przedłużanie Rzęs 3:1 Light

Czym są metody 2:1 i 3:1? Proste - to są oznaczenia, jaka liczba sztucznych rzęs jest doklejana do naturalnej rzęsy. To Ty dokonujesz wyboru. Po takim przedłużaniu rzęsy stają się 2-3 razy grubsze, oczy stają się centrum makijażu, i możesz nareszcie zapomnić o męczącym codziennym tuszowaniu. Ponadto są wytrzymałe, a efekty utrzymuje się 3-4 tygodnie.

165 ZŁ

60 MIN

Korekta

200 ZŁ

70 MIN

Zapisz się

Przedłużanie Rzęs 4:1 Spark

Wykonując 4D przedłużanie rzęs, styliści bezpośrednio w procesie tworzą pęczek rzęs, zanurzają w klej i szybko mocują do naturalnej rzęsy. Aby utworzyć pęczek, używane są 4 rzęsy, stąd wynika nazwa 4D.

Takie przedłużanie trwa zwykle co najmniej 2 godziny, ponieważ styliści muszą zebrać idealny pęczek i przykleić do rzęsy naturalnej około 300 razy ( średnia liczba naturalnych włosków na obu oczach)

165 ZŁ

60 MIN

Korekta

220 ZŁ

100-120 MIN

Zapisz się
  • Farbowanie Rzęs
    45 ZŁ
    15-30 min
  • Zdejmowanie Rzęs
    50 ZŁ
    15-30 min

Recenzje

Marcin

Marcin

Niezwykle przyjemnie, super atmosfera, produkty premium i bardzo dobre męskie strzyżenie. Polecam :)

Natalia

Natalia

Polecam serdecznie Panią Aleksandrę :) jestem bardzo zadowolona z usługi tonowania włosów- kolor wyszedł taki jak chciałam. Na pewno wrócę ! :)

Adrianna

Adrianna

Poziom najwyższy! Pani Aleksandra ma świetne oko, potrafi doradzić, jednocześnie spełniając oczekiwania klienta! Cały zespół bardzo profesjonalny a atmosfera zdecydowanie miła :) dodatkowy plus to wnętrze- przepiękne! BARDZO polecam...

Anna

Anna

Przepiękne brwi, bardzo miła obsługa. Polecam z czystym sumieniem

Kamila

Kamila

Best place ever! Przepiękne wnętrze, rewelacyjna muzyka, obsługa na najwyższym poziome i przemiła atmosfera.

Yuliia Ovchynnykova

Yuliia Ovchynnykova

Прекрасное место, очень уютное, очень чистое. Девочка, которая делала маникюр просто супер! Отдохнула душой. Еще и цветочек подарили.

Nurgyz Musolf

Nurgyz Musolf

Я просто восторге, что нашла такой салон в Варшаве. Ресницы просто супер. я осталась очень довольной. Всё на высшем уровне рекомендую всем сердцем!

Monika

Monika

Atmosfera cudowna, bardzo klimatyczne miejsce. Idealna dbałość o szczegóły. Stylistka - wspaniała - doradztwo, wykonanie, staranność . W końcu znalazłam swoje miejsce i swoją stylistkę do zadań specjalnych . Polecam wszystkim!

Hanna

Hanna

Niezastąpiona i najlepsza. bardzo dokładnie, a do tego wyprowadziła moje pazurki na prosta. Polecam! W ogóle samo miejsce sprzyja odprężeniu, przemiłe Panie :)

Katarzyna

Katarzyna

Bardzo polecam to miejsce. Dziś byłam na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze z wykonania fryzury- jest dokładnie tak jak chciałam. Pani, która wykonywała strzyżenie bardzo sympatyczna. Udzieliła mi także kilka fachowych rad odnośnie pielęgnacji i koloryzacji włosów. Po drugie, Panie, które tam pracują- naprawdę dbają o klienta- bardzo przyjazne podejście. I po trzecie, miejsce jest pięknie urządzone.

Zapisz się